Pożyczki online dla początkujących

Mój przyjaciel Alex, on jest jednym z tych ludzi, którzy po prostu nie wydają się uzyskać swoje finanse w porządku; nie ważne jak bardzo stara. Spotkałem się z Alex kilka tygodni temu, więc mogliśmy nadrobić zaległości i mógł powiedzieć mi o nowej pracy, którą rozpoczęliśmy kilka miesięcy wcześniej. Alex, co psychicznie o tej nowej możliwości, ale co zdenerwowany bo on to, co już na celowniku niegdyś miesięcznego wynagrodzenia z http://www.oszustwo.net/szybka-pozyczka/.

Ale to tylko część historii Alexa

Hej, co stara się być na bieżąco z jego rachunki, ale nie mają wystarczająco lewo w swoim budżecie, aby sprostać jego zbliżającej się wypłaty rent po zapłacić $ 450 awaryjne ustawy weterynaryjnej dla swojego psa nie zjadł jednego ze swoich skarpetek i jego następnej wypłaty, które zamykają dwa tygodnie. Jak wszyscy wiemy, rachunki nie zatrzymują przyjście tylko dlatego, że jesteśmy mało gotówki po czynienia z nagłym wypadku, oraz, oczywiście, było to prawdą w przypadku Alexa. źródło jest tutaj: http://www.oszustwo.net/vivus/.

Często Alex musiał polegać na kartach kredytowych w celu wypełnienia luki w czasach takich jak ta, niestety, wiele opóźnień w płatnościach i utrzymanie wysokiego salda miały negatywny wpływ na jego zdolność kredytową i zostawiła go z małym pomieszczeniu przed uderzeniem swoje limity kredytowe , Na szczęście dla Alex, istnieje kilka sposobów, aby uzyskać ten dodatkowy-Cash on potrzebuje, bez konieczności dobrą ocenę kredytową.

Chociaż byłem zadowolony zapłacić za obiad zrobił dzień, Alex jest zbyt dumny, aby poprosić znajomego o pożyczkę, ale mieliśmy omówić niektóre opcje on co rozmyślałem nad dopóki nie udało się uzyskać jego kaczki finansowych rzędu.

status finansowy Alex, który nie zamierza zbadać ławce dla tradycyjnego kredytu, która nie wchodzi w grę. On nie mają jednak kilka pomysłów thatwere poza tradycyjnym miejscem pożyczki.

Jego pierwszy pomysł został zastawu tylko dwie rzeczy, które posiadał (inne niż jego samochodu) o dowolnej wartości rzeczywistej, jego komputer i telewizor. Jego drugi pomysł żeby wziąć kredyt tytuł na swoim samochodzie z http://www.oszustwo.net/lendon/. Jego trzeci i ostatni pomysł był zajrzeć do wypłaty pożyczki internetowych. Omówiliśmy niektóre z zalet i wad każdego z pomysłów tezy.

Lombardy są świetne dla kupujących szukających dobrą ofertę na technologii lub sprzętu nie chcą zapłacić za pełną detaliczną. Są więc doskonałym miejscem, aby przejść jeśli próbuje się pozbyć starych kolekcje czy też stereo nie są już używane.

Brzmi dość proste, ale

Dla potrzeb Alexa, ja nie wiem, czy lombard byłoby najlepszym rozwiązaniem. Na początek, w przeciwieństwie do wypłaty pożyczki on-line, aby uzyskać pożyczkę z lombardu, trzeba wnieść w zabezpieczenie o wartości zrobił jest zwykle znacznie wyższa niż wartość kredytu. Jak już wspomniano, dla Alex, nie byłoby jego komputer i telewizor.

Może Alex mógł wykorzystać czas bez jego elektroniki czytać i kości się na swojej wiedzy finansowej, ale biorąc pod uwagę to zrobił jest wielkim fanem koszykówki, będąc bez telewizora z March Madness Szybko zbliża się co mniej niż idealne.

Jego drugi pomysł, zaciągnięcie pożyczki tytuł na swoim samochodzie, wydaje się być nieco bardziej praktyczny niż chodzenie do lombardu. Nie trzeba przewracać swojego pojazdu, ale jak lombardu iw przeciwieństwie do wypłaty pożyczki Online (http://www.oszustwo.net/ratka/), farmacja pożyczka pod zastaw samochodu wymaga zabezpieczenia w postaci prawa własności samochodu.

Jednak to, co jeśli Alex ma inny awaryjne finansową w przyszłości i nie jest w stanie dokonać płatności na jego tytuł kredytu? Mógł znaleźć się bez samochodu, a mieszka w mieście z ograniczonymi środkami transportu publicznego oznaczałoby Alex będzie miał trudny czas podejmowania to działa i trzyma się swojej nowej pracy.

Alex powinien ubiegać się o wypłaty pożyczki online, aby?

W końcu dostaliśmy wokół, aby mówić o ostatecznej koncepcji Alexa, wyjmując z wypłaty pożyczki online. Alex i ja omawialiśmy wypłaty pożyczek pieniężnych, to wurde dla nas jasne Oba thatthis Wydawało się najbardziej logicznym wyborem dla Alex.

Ale wiem, co myślisz:

Online wypłaty pożyczki może dostać złą reputację, gdyż zwykle mają wyższe oprocentowanie niż tradycyjne kredyty zrobić ale Alex, tradycyjnego kredytu z banku-który nie jest rozwiązaniem opartym na jego złych kredytów.

Wystarczy pomyśleć o tym …

Wypłaty pożyczki online oferowanych Alex szansę mieć aż do 500 $ na swoim koncie tego samego dnia co on zatwierdzony bez konieczności umieścić któryś z jego rzeczy osobiste na linii.

Skoro patrząc na to, co wypłaty pożyczki on-line będzie mógł wypełnić krótki wniosek kredytowy z domu, bez wymaganego faksem i bez kontroli kredytowej.

Można się zastanawiać, co się stało z Alex?

Rozmawiałam z Alex kilka dni temu, aby zobaczyć, jak jechaliśmy ponieważ spotkał się na lunch. Powiedział mi, że w ramach opt iść z dnia wypłaty pożyczki online, aby spełnić swój obowiązek wynajęcia. On musiał zapłacić odsetki od kredytu, ale nie zbladły w porównaniu do potencjalnie tracąc swój komputer i telewizor, lub, co gorsza, jego samochód.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *